ΟΔΗΓΙΕΣ-ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ Σ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

ΟΔΗΓΙΕΣ-ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2023-2024 ΓΕΝΙΚΗΣ ΠΑΙΔΕΙΑΣ

Προς διευκόλυνσή σας πατήστε στο: οδηγίες και βήματα σχετικά με την πρόσληψή σας.

ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΑΠΟΓΡΑΦΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ ΝΑ ΣΤΑΛΕΙ ΞΕΧΩΡΙΣΤΑ ΩΣ ΜΕΜΟΝΩΜΕΝΟ ΑΡΧΕΙΟ ΣΕ ΜΟΡΦΗ .pdf, ΣΥΜΠΛΗΡΩΜΕΝΟ ΚΑΙ ΥΠΟΓΕΓΡΑΜΜΕΝΟ, ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΙΚΟ E-MAIL ΤΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗΣ ( Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ) ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 29/12/2023,  ΚΑΘΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΟ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΤΗΣ ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΣΑΣ. Το όνομα του αρχείου θα πρέπει να φέρει με κεφαλαία γράμματα:  το επώνυμο, το όνομα  και τον κλάδο του αναπληρωτή.

Σας ευχαριστούμε εκ των προτέρων για τη συνεργασία και σας ευχόμαστε καλή σχολική χρονιά.