«Προκήρυξη – Πρόσκληση ενδιαφέροντος για την επιλογή Υποδιευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων Δ.Ε. & Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) καθώς και Υπευθύνων Τομέων Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) αρμοδιότητας της Δ.Δ.Ε. Έβρου»

Προκηρήσουμε την  πλήρωση, με επιλογή, σαράντα τεσσάρων (44) θέσεων Υποδιευθυντών/ντριών Σχολικών Μονάδων και Εργαστηριακών Κέντρων (Ε.Κ.) αρμοδιότητας της ΔΔΕ Έβρου καθώς και οκτώ (8) Υπευθύνων Τομέων Ε.Κ.  και καλούμε τους/τις ενδιαφερόμενους/ες εκπαιδευτικούς που έχουν τα προβλεπόμενα προσόντα, να υποβάλουν αίτηση (επισυνάπτεται) και φάκελο υποψηφιότητας από τη Παρασκευή 22 Σεπτεμβρίου 2023 έως και την Παρασκευή 6 Οκτωβρίου 2023 και ώρα 15:00, στη Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Έβρου, όπου κατέχουν οργανική θέση, είτε ηλεκτρονικά στη διεύθυνση mail@dide.evr.sch.gr, είτε ιδιοχείρως στο Πρωτόκολλο της Υπηρεσίας.

Περισσότερες πληροφρορίες στην προκήρυξη.